საერთაშორისო გამოფენაზე Fruit Logistica 2024 მონაწილეობის მისაღებად განაცხადების მიღება 30 ნოემრის ჩათვლით გაგრძელდა
2024 წლის 7 - 9 თებერვალს ქალაქ ბერლინში, გერმანიის ფედერაციული რესპუბლიკა, გაიმართება „ Fruit Logistica“ საერთაშორისო გამოფენა.
გამოფენაში მონაწილეობას იღებს 2,600-ზე მეტი კომპანია 140 ქვეყნიდან. Fruit Logistica წარმოადგენს მსოფლიოში ერთ-ერთ მნიშვნელოვან გამოფენას აგროსასურსათო პროდუქციის მიმართულებით.
ა(ა)იპ - სოფლის განვითარების სააგენტოს ორგანიზებით, გამოფენაში მონაწილეობა შეეძლებათ მხოლოდ მოცემულ ბმულზე ჩამოთვილი პროდუქციის მწარმოებლებს: https://www.fruitlogistica.com/en/about-us/fresh-produce/

Receiving applications for the exhibition Fruit Logistica 2024 selection contest will continue until November 30
On February 7-9, 2024, the "Fruit Logistica" international exhibition will be held in the city of Berlin, Federal Republic of Germany.
More than 2,600 companies from 140 countries participate in the exhibition. Fruit Logistica is one of the most important exhibitions in the world in the direction of agro-food products.
Organized by NNLE - Rural Development Agency, only the producers of the products listed on the given link will be able to participate in the exhibition: https://www.fruitlogistica.com/en/about-us/fresh-produce/