საერთაშორისო გამოფენა - Sial Shenzen 2025
გამოფენის შესარჩევ კონკურსში განაცხადები მიიღება 2025 წლის 21 თებერვლის 12:00 საათიდან 7 მარტის 18:00 საათის ჩათვლით
2025 წლის 1 - 3 სექტემბერს ქალაქ შენჭენში, ჩინეთის სახალხო რესპუბლიკაში გაიმართება Sial Shenzen 2025 საერთაშორისო გამოფენა.
გამოფენის ფართობი მოიცავს 60,000 კვადრატულ მეტრს. მოსალოდნელია, რომ 2025 წელს გამოფენაში მონაწილეობას მიიღებს 1,500-ზე მეტი კომპანია 50 ქვეყნიდან. გამოფენაზე 67,000-ზე მეტ დამთავლიერებელს ელოდებიან. დეტალური ინფორმაცია შეგიძლიათ იხილოთ გამოფენის ოფიციალურ ვებგვერდზე.

International exhibition - Sial Shenzhen 2025
| Applications for the exhibition selection competition are accepted from February 21, 2025, at 12:00 PM until March 7 at 6:00 PM |
From September 1 to 3, 2025, the Sial Shenzhen 2025 international exhibition will be held in Shenzhen, People's Republic of China.
The exhibition area covers 60,000 square meters. It is expected that in 2025, more than 1,500 companies from 50 countries will participate in the exhibition. Additionally, more than 67,000 visitors are expected to attend. Detailed information can be found on the official exhibition website.
Under the organization of N(N)LE - Rural Development Agency, companies producing food and/or beverage products will be able to participate in the exhibition.