საერთაშორისო გამოფენა - Green Week 2024
2024 წლის 19 - 28 იანვარს ქალაქ ბერლინში, გერმანიის ფედერაციულ რესპუბლიკაში გაიმართება Green Week 2024 საერთაშორისო გამოფენა
გამოფენაში მონაწილეობას იღებს 1,400-ზე მეტი კომპანია 61 ქვეყნიდან. Green Week წარმოადგენს წამყვან საერთაშორისო სავაჭრო გამოფენა სურსათის, სოფლის მეურნეობისა და მებაღეობის სფეროში. მწარმოებლები მთელი მსოფლიოდან წარმოადგენენ პროდუქციის ფართო ასორტიმენტს ათი დღის განმავლობაში.
გამოფენის ფარგლებში, ასევე ტარდება გერმანიის სურსათისა და სოფლის მეურნეობის გლობალური ფორუმი (GFFA)რომელიც ორგანიზებულია გერმანიის სურსათისა და სოფლის მეურნეობის ფედერალური სამინისტროს მიერ. GFFA არის წამყვანი საერთაშორისო კონფერენცია გლობალური სოფლის მეურნეობისა და კვების მრეწველობის ძირითად საკითხებზე.
• ცნობა სსიპ - შემოსავლების სამსახურიდან დავალიანების არარსებობის შესახებ (გარდა იმ შემთხვევისა, თუ სახელმწიფოს წინაშე საგადასახადო დავალიანების გადახდევინება გადავადებულია ან მისი გადახდის ვალდებულება შეჩერებულია კანონის საფუძველზე).
• სსიპ - შემოსავლების სამსახურის მიერ გაცემული ბენეფიციარის წინა წლის ბრუნვის დამადასტურებელი დოკუმენტი (2022 წლის 1 იანვრიდან 31 დეკემბრის ჩათვლით);

International Exebition - Green Week 2024
On January 19 - 28, 2024, the international exhibition "Green Week" will be held in Berlin, Federal Republic of Germany.
More than 1,400 companies from 61 countries participate in the exhibition. Green Week is the leading international trade fair for food, agriculture and horticulture. Manufacturers from all over the world present a wide range of products during the ten days.
The fair is also the venue for the Global Forum for Food and Agriculture (GFFA) organized by the German Federal Ministry of Food and Agriculture. The GFFA is the leading international conference on key issues for the future of the global agriculture and food industry. The highlight is the meeting of more than 70 ministers of agriculture.
By the organization of the NNLE Rural Development Agency, only processing companies producing beverages or/and food will be able to participate in the exhibition.
• Reference from LEPL – Revenue Service on absence of debt(unless the payment of tax debt to the state is postponed or the obligation to pay it is suspended based on the law);